Hwam Beethoven (VERKOCHT)
| Merk | Hwam |
| Artikelnummer | Beethoven |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
EXCUSES, MOMENTEEL UITVERKOCHT
De Hwam Beethoven is een prachtige design Deense houtkachel. De Hwam Mozart is met recht de Mercedes onder de kachels te noemen. Met de geoctroieerde automaat, praktische aslade en het drievoudige systeem om de ruit schoon te houden is de Mozart van Hwam een mooie, complete design kachel. Het vermogen van de Mozart ligt tussen de 2 en de 7 kilo Watt. De rookgasafvoer (boven of achter) heeft een diameter van 15 cm. en de kachel zelf is (hxbxd) 88 x 44 x 36 cm.
Deze houtkachel door ons in absolute nieuwstaat gebracht. Voorzien van nieuwe afdichtingen, nieuwe hittebestendige laag.
DEZE KACHEL IS NIET VAN NIEUW TE ONDERSCHEIDEN!!!!
| Algemeen | |
| EcoDesign 2022 | ja |
| Vermogen | 2-7 kW (DIN+) |
| Rendement | 80 % |
| Pijpdiameter | Ø 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 88 x 44 x 36 cm |
| Aansluiting pijp | boven/achter |
| Harthoogte pijp | 74,4 cm |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 15,2 cm |
| Co uitstoot | 0,10 vol% |
| Houtblokkenlengte | 30 cm |
| Te verwarmen ruimte | 30-150 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | n.v.t. |







